Doma před ní neutečete a ani se před vámi neschová. Využijte na práci sdílenou kancelář!
Grafici, programátoři, copywriteři, nebo třeba účetní na volné noze, to jistě potvrdí - pracovat z domu je po čase ubíjející. Před prací tam neutečete a ani se před vámi neschová. Vyprovoďte proto pracovní záležitosti z klidu a pohody domova a věnujte se pracovním povinnostem v coworkingové kanceláři v centru Jihlavy.

Snídat, obědvat, večeřet, připravovat domácí úkoly s dětmi a k tomu se věnovat pracovním povinnostem u téhož kuchyňského stolu, to se hodně rychle přejí.

A "ponorka" z práce na volné noze v pohodlí domova se vynoří i tehdy, pokud si pro ni vyhradíte třeba i komfortní pracovnu. Navíc, se ochuzujete o kontakt s kolegy a tatam je i důležité vymezení hranice mezi rodinným životem a prací... 

Jde to přitom i jinak. 

I práce na volné noze totiž vyžaduje soustředění, klid i vyhovující zázemí. I z toho důvodu po celém světě stále sílí trend sdílených kanceláří, určených primárně právě pro lidi na volné noze. 

A tenhle trend konečně dorazil i do Jihlavy. 

Na skvělé adrese v centru krajského města Vysočiny naleznete CityHUB Jihlava, umístěný v nárožním domě na rohu Palackého ulice. Hned vedle Komeční banky v místech, kde se sbíhá hned několik ulic. 

 

Pro práci si zde můžete vybrat ze šesti stolů, pro pracovní schůzky pak poslouží zasedací místnost, k dispozici vám bude také útulná odpočinková místnost v podkroví. 

Samozřejmostí je rychlá a stabilní wifi, volací koutek, k dispozici je kuchyňka, kde milovníci kávy mohou využít třeba i kapslový kávovar. 

A pokud byste rádi využili čas co nejefektivněji a do práce se chtěli vydat na kole nebo poklusem, součástí je i nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem. 

Držitelé Citykarty navíc mohou využít slevu 10% na měsíční členství! 


Trend sdílených kanceláří dorazil i do Jihlavy. Lidé na volné noze mohou využít novou sdílenou kancelář v centru krajského města. Jihlavský Hub nabízí...

 Benefit: Pro držitele Citykarty sleva 10% na měsíční členství.

605933807Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!