FC Vysočina chystá pro své příznivce tradiční Den fanoušků

Zdroj: FC Vysočina Jihlava

  Jihlava
  FC VYSOČINA JIHLAVA,
  08.10.2019 16:30

Na malé i velké fanoušky čeká autogramiáda, beseda nebo nábor nových členů. Svůj zápas snů zde odehrají také žáčci fotbalového klubu proti mužům A týmu.

Zápas snů, autogramiáda, beseda, nábor a další lákadla si pro malé i velké fanoušky připravil klub FC Vysočina Jihlava. Stadion v Jiráskově ulici bude v úterý 8. října hostit hodně netradiční fotbalový duel.

Žáčci FC Vysočina kategorií U12 a U13 sehrají první utkání velkého jedenáctkového fotbalu a soupeřem jim bude hned ligové „áčko“. Jejich „Zápas snů“ vypukne v 16.30 hodin a bude součástí tradičního Dne fanoušků FC Vysočina.

Souběžně se „Zápasem snů“ absolvují v daný moment nevyužití hráči prvního týmu autogramiádu, která proběhne v prostoru bufetu s pergolou. Postupně se zde vystřídají, aby se dostalo na každého, přičemž fanoušci budou moci premiérově získat nové podpisové karty hráčů a ve fanshopu zakoupit plakát týmu na ligový ročník 2019/20.

V poločase „Zápasu snů“ a později i v prostoru travnatého oblouku za brankou se uskuteční nábor chlapců ročníků 2013 a 2014 do přípravek FC Vysočina. Každý účastník se může těšit příjemné sportovní protažení a na odměnu v podobě klubového trička.

Do pohybových aktivit a soutěží se zde bude moci zapojit každé příchozí dítko. Vítanou podporu jim zde poskytne populární maskot Ježour.  Po skončení zápasu se fanoušci od 18.00 hodin mohou těšit na otevřenou besedu s ředitelem klubu Janem Staňkem a asistentem trenéra Josefem Muchou. Ta se uskuteční ve VIP zázemí klubu.

Autor: Marková Petra

Místo události: Jiráskova 2603/69, Jihlava


FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.

FC VYSOČINA JIHLAVA je největším sportovním subjektem našeho kraje s nejrozsáhlejší mládežnickou základnou,...
+420 567 578 011
  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...