Hejbněte kostrou a tužte svaly! Na Bedřichově ze sebe dostanete maximum  Jihlava, 8. března 2A (Fitness Fitpeople Bedřichov)
  Benefit: Při nabití Citykarty kreditem nad 5.000,- Kč sleva 30% na vstup do fitness, sporty a solárium a sleva 10% na zboží na baru. Při nabití nad 3000,- Kč sleva 20%, nad 1000,- Kč sleva 10%, nad 500,- Kč sleva 5% na vstup do fitness, sporty a solárium.

Být fit, to se nenosí jen v létě, ale po celý rok. Skvělý pocit z dobře fungujícího těla a čisté hlavy je k nezaplacení. A když je třeba za to vzít, kondice se vyplatí. Své o tom ví i jihlavští hráči amerického fotbalu Vysočina Gladiators, kteří právě ve Fitpeople na Bedřichově rovněž trénují.
Jasně, odmakat si to musíte sami. Život je boj. Ale odměnou je skvělý pocit, zdravé tělo a někomu i lichotící obdivné pohledy na vyrýsovanou figuru.  Příslovečnou mekkou, kdo to...  zobrazit více


Místo události: 8. března 2A, Jihlava   Ukázat na mapě
Fitness Fitpeople, fitness s jedenáctiletou tradicí. Posilovny jsou vybaveny stroji značky Nautilus a Precor a představují tu nejvyšší kvalitu.

  Benefit: Při nabití Citykarty kreditem nad 5.000,- Kč sleva 30% na vstup do fitness, sporty a solárium a sleva 10% na zboží na baru. Při...

774 439 244