135 Kč


Kdy znovu do Robinsonu? Udělat radost dárkovým poukazem můžete už nyní!
Budou mít děti narozeniny, nebo jim chcete prostě jen tak udělat radost a společně se těšit na chvíli, kdy pandemie poleví a bude možné se znovu vydat za zábavou do Robinsonu? Tohle největší zábavní centrum na Vysočině si připravilo novinku. I v době pandemie totiž nezahálí a spustilo předprodej dárkových poukazů.

V jihlavském zábavním centru Robinson nelení ani o nezcela plánované odstávce způsobené vládními nařízeními v souvislosti s pandemií. "Pracujeme neustále na vylepšení parku. Horolezci vyčistili stropy, renovovali jsme autodrom nebo třeba potáhli lavice," jmenoval provozovatel Robinsonu Jaroslav Hrdlička. 

V Robinsonu také připravili nový web, kde najdete rezervační formuláře na vstup, dárkové poukazy, příměstské tábory a další. A spustili on-line i předprodej dárkových poukazů. Ty si můžete už nyní objednat on-line z pohodlí domova přímo pod tímto odkazem

A v Robinsonu se už připravují i na léto, kdy, jak šéf největšího zábavního parku na Vysočině věří, už bude mít Česko tu nejhorší část pandemie za sebou. Plány na znovuotevření Robinsonu prozradil Jaroslav Hrdlička v rozhovoru pro City.cz.

A v předprodeji už jsou navíc i vstupenky na velký letní festival pro celou rodinu, který Robinson chystá! Ty si můžete zakoupit výhodně v předprodeji zde.


Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina, kde se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to.

727 805 227Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!