Koncerty, atrakce, soutěže - Festival Robinson si užije celá rodina. Vstupenky jsou už v prodeji!
Dětská vystoupení, originální atrakce pod širým nebem, soutěže o ceny, občerstvení, koncerty... to vše nabídne Festival Robinson v samém závěru letních prázdnin. Vstupenku si můžete zakoupit přímo na City.cz, v ceně vstupného je navíc i časová vstupenka dovnitř jihlavského zábavního parku Robinson, který akci pořádá.

Jedinečná akce pro celou rodinu zaplní zábavou prostranství v okolí jihlavského zábavního centra Robinson 21. srpna. Nejen pro děti budou připravena rozmanitá dětská vystoupení, soutěže o ceny, zabaví se i na originálních atrakcích pod širým nebem. 

Pořadatelé však připravují i hudební stage s koncerty a doprovodnou show. Zábava propukne v deset hodin ráno a program poběží po celý den až do osmé hodiny večer.

"Festival Robinson bude v podobném duchu jako Den pirátů v letech 2017 a 2018. Festival Robinson je pro celou rodinu plný koncertů, atrakcí, pohybu, pamlsků a soutěží," zve pořadatel akce a provozovatel rodinného parku Robinson Jihlava Jaroslav Hrdlička. 

Od 1. března odstartoval předprodej a počet lístků je omezený. Vstupenku si můžete zakoupit online přímo zde, nebo kliknutím na růžové tlačítko "Objednat". 

Cena vstupného je navíc včetně časové vstupenky do Robinsonu. V případě zrušení festivalu Robinson z důvodu pandemie, bude Rodinný park Robinson vracet vstupné zpět. 

kdy?

21.8.2021

v kolik?

od 10 do 20 hodin

kde?

před rodinným parkem Robinson v Jihlavě

za kolik?

od 99 do 199 Kč v předprodeji na City.cz. Cena je včetně časové vstupenky do Robinsonu

co vás čeká?

dětská vystoupení, originální atrakce pod širým nebem, soutěže o ceny, občerstvení, koncerty a další

navíc?

v ceně vstupného je časová vstupenka do zábavního parku Robinson.


Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina, kde se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to.

727 805 227Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!