Nakoukněte na pět kontinentů během jediného dne! Zoo v Jihlavě nabídne z každého světadílu něco unikátního
Podívat se na pět kontinentů během jednoho dne? V Jihlavě je to možné! Tato útulná zoo v centru krajského města nabízí poznání a zábavu v pavilonech, tématicky rozdělených dle kontinentů.

Zatímco hned u hlavního vchodu už nepřehlédnete vyčuhující dlouhé krky žiraf v africkém pavilonu, nedaleko zase spatříte typickou australskou farmu s ovcemi a hopsajícími klokany. 

O něco dál vás zase pohltí divoký tropický salon s plazy a krokodýly, tropickým deštěm i vrakem havarovaného letadla v džungli.

Obdivovat můžete ale také třeba medvědy, vlky, kočkovité šelmy, hrající si tuleně v bazénu... a bezpočet dalších organismů rozmanité přírody. Nahlédnout mlžete třeba i do naučného centra Podpovrch. 

Zoologická zahrada Jihlava, která se specializuje především na chov plazů, kočkovitých šelem a drápkatých opiček, je domovem více než 200 druhů zvířat a oázou klidu pro návštěvníky Vysočiny.

Za poslední roky získala zcela nové pavilony, přesto neztratila na své známé útulnosti. O tom, že stavět pavilony v zoo není jen tak, hovořil v rozhovoru pro City.cz i její ředitel Jan Vašák.

Ne náhodou jihlavskou zoo ji využívají k relaxaci i samotní Jihlavané. Nejen oni navíc mohou využít výhodu se Citykartou - při zakoupení balíčku deseti vstupů na Citykartu získáte 1 vstup navíc.

Cena pro držitele Citykarty je tak 1100 Kč. Citykartu lze využít maximálně na jeden vstup do zoo denně. Ještě nemáte Citykartu? O tom, kde ji můžete získat, se dozvíte zde.


Zoo jedinečná jako příroda! Zoo Jihlava rozdělená do pěti kontinentů se nachází v malebném údolí řeky Jihlávky, v bezprostřední blízkosti centra města....

  Benefit: Při zakoupení balíčku 10 vstupů na Citykartu získáte 1 vstup navíc. Cena zvýhodněného produktu pro držitele Citykarty je 1100...

567 573 730