Objednejte si svůj oblíbený kousek z jihlavské Burgrárny on-line! Kdykoliv si vzpomenete
Poctivý burger, jaký umí jihlavská Burgrárna, si teď můžete objednat kdykoliv on-line z pohodlí domova nebo třeba zaměstnání. Nemusíte tak čekat na vyřízení objednávky a naopak si ji zarezervovat na termín i několik dní předem. Vyzkoušejte!

Že Burgrárna za jihlavskou nemocnicí burgery umí, o tom se ví už dlouho. Co je ale novinkou, že nově si je můžete objednat odkudkoliv on-line, bez nutnosti zvedat telefon. Vyhnete se tak i čekání a dorazíte si až na sjednaný čas pro Váš připravený burger. 

Výhodou je, že si Vaši oblíbenou pochoutku, i třeba včetně přílohy a nápoje, můžete objednat klidně několik dní předem na konkrétní čas vyzvednutí. 

Už víte, na který z burgerů dle domácích receptur máte chuť? Vybírat z nabídky Burgrárny Jihlava můžete zde

A proč jsou burgery z jihlavské Burgrárny tak skvělé? Vymýšlí je totiž doma, jak prozradila už dříve v rozhovoru pro City.cz provozovatelka jihlavské Burgrárny Eva Čejková. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

 


Věříme, že si vyberete z naší nabídky poctivých burgerů nebo hotdogů a přijdete ochutnat. Dobré jídlo pak můžete zapít originálními limonádami z USA.

  Benefit: Každý desátý burger se Citykartou zdarma!

737 738 335


Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!