ZDARMA


Pestrou paletu zážitků nabídne festival dětí v Jihlavě
Tanec, žonglování, akrobacie, baseball, fotbalová škola nebo ukázky policejního vybavení a techniky budou k vidění na Festivalu dětí Robinson s Hitrádiem Vysočina už 18. června od 13.00 do 18.00.

Nebude chybět ani vyřezávání ze dřeva takzvaný wood carving Jakuba Kašpara, divadelní vystoupení, kynologové se cvičenými psy anebo třeba Gladiátoři. Akce se koná v prostředí jihlavského Českého mlýna a u zábavního parku Robinson. Účastníci se můžou těšit na pestrý program. 

Od Robinsona děti budou moci projít naučnou stezkou do takzvané zážitkové zóny Hitrádia Vysočina, ve které budou k vidění i vyzkoušení sportovní a další aktivity nebo soutěže.

Malí účastníci tak mají šanci na chvíli zažít, jaké je to být policistou, parkuristou anebo třeba hráčem amerického fotbalu. Na milovníky vodních radovánek pak čeká projížďka na kajaku po řece Jihlavě. Vyznavači bojových sportů ocení ukázku kobuda či kick boxu. 
Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina, kde se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to.

727 805 227Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!