Šikland přivítá Kolera, Jandu i Ewu Farnou. Dámy si užijí hýčkání a pánové offroad dráhu

Zdroj: Ilustrační foto

  Jihlava
  12.07. 15:00 - 13.07.2019 23:00

Blue Style Prima Fest je největší rodinný festival v České republice, který se koná v zábavním areálu Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce nabídne spoustu aktivit pro všechny členy rodiny v čele s hudebním programem.

Akce se koná 12. a 13. července, v pátek od 15.00 do 23.50 hodin a v sobotu od 10.45 do 23.00 hodin v zábavním areálu Šikland na Vysočině.

Oba dny budou nabité bohatým programem v celém areálu bude spousta zábavy pro všechny členy rodiny. Koncerty na hlavní Arena stage, dětský program v přírodním amfiteátru, široký doprovodný program a spousta zábavy v indiánské vesnici, zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru a ve stylovém westernovém městečku.

Na hlavní Arena stage to rozjedou David Koller, Marie Rottrová, Václav Noid Bárta, Queenie, Mandrage, Xindl X, Ilona Csáková, Slza, Mňága a Žďorp, Ivana Korolová, Saving George, Dalibor Janda, ABBA STARS, Petr Kolář či Ewa Farna. Nelly, Vojta D., Čiperkové, Dáda Patrasová, Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc a Šlapeto.

Návštěvníci si užijí i další zábavu a relax. V dětské Hasbro zóně bude spousta zábavy a aktivit pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát si a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si třeba virtuální realitu. Příjemné zázemí bude pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na dva dny plné hýčkání, líčení a pečování. V men zóně nebude nic chybět pánům, budou se moci vyřádit na offroad dráze a vyzkoušet služby profesionálních holičů.

Odpočinek a relaxaci pak nabídce Blue Style relax zóna a příjemné osvěžení a odreagování přinese Marimex zóna plná bazénů, trampolín a houpaček. Se setměním se pak budou v letním UPC MAX KINĚ promítat filmové novinky.

Autor: Tinková Dana

Místo události: Šiklův mlýn, Dolní Rožínka

  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...