V předposledním zápase první čtvrtiny sezony vyzve Dukla prostějovské Jestřáby

Prostějovští Jestřábi budou předposledním týmem jihlavských hokejistů v první čtvrtině sezony. Zdroj: HC Dukla Jihlava

Jihlava
  HC Dukla Jihlava
  16.10.2019 17:30

První čtvrtina první hokejové Chance ligy se pomalu chýlí ke svému konci. V předposledním zápase této části vyzvou jihlavští hokejisté Jestřáby z Prostějova.

Hokejisté Dukly Jihlava v předposledním zápase první části sezony vyzvou LHK Jestřábi Prostějov. Na domácím ledě na Horáckém stadionu v Jihlavě si spolu zahrají poprvé v letošní sezoně ve středu 16. října od 17:30 hodin.

Vstupenky zájemci zakoupí online přes Ticketportal (odkaz uvádíme níže), nebo na pokladně stadionu a v Infocentru Horáckého stadionu.

Na utkání proti Prostějovu vedení Dukly Jihlava stanovilo ceny vstupenek za polovic - na stání za 50 a na sezení za 70 korun.

Autor: Pinková Lucie

Místo události: Horácký stadion, Jihlava

​HC DUKLA JIHLAVA je tradičním hokejovým klubem. Ve své bohaté historii získala Dukla dvanáct ligových...