A o co jsme hráli, nebo aktuálně hrajeme?

Cítíte tu vůni? Soutěžili jsme o poctivé burgery podle domácí receptury!

29.02.2020
Dát si jednou za čas pořádný kus poctivého masa, tomu odolá málokdo. Milovníci burgerů o tom ví své....Nechte se zasvětit do latinskoamerických tanců. Soutěžili jsme o lekci s jihoamerickou lektorkou!

13.02.2020
Fascinuje vás jihoamerický temperament, rytmy latinskoamerické hudby a chtěli byste si alespoň vyzkoušet,...Načerpejte inspiraci. Soutěžili jsme o tříhodinový vstup do sauny v námořním kontejneru!

31.01.2020
Přestože se zima letos příliš nevytáhla, do jara je pořád ještě daleko. Čekání na jaro si můžete zkrátit...Pro elektro vánoční dárky letos do VIKI! Soutěžili jsme o hodnotné ceny!

05.12.2019
Osobní přístup a profesionalita. To je to, čím jsou obchody VIKI elektro už léta pověstné. V předvánoční...Kultovní Mňága a Žďorp rozezvučí Music Bar Moment. Soutěžili jsme o vstupenky!

29.11.2019
Do Jihlavy v poslední listopadovou sobotu přicestuje kultovní kapela let devadesátých, Mňága a Žďorp!...Přijďte načerpat inspiraci. Soutěžili jsme o pět párů vstupenek na vánoční festival!

18.11.2019
Za pár týdnů jsou tu zase Vánoce a možná už si lámete hlavu s tím, co by měl Ježíšek letos pod stromečkem...Nejoblíbenější podniky