Načerpejte inspiraci. Soutěžili jsme o tříhodinový vstup do sauny v námořním kontejneru!



Přestože se zima letos příliš nevytáhla, do jara je pořád ještě daleko. Čekání na jaro si můžete zkrátit i v teple útulné sauny na netradičním místě v centru Jihlavy. Soutěžili jsme o voucher pro saunování v Sauna Kontejneru na tři hodiny!

Také vás nebaví sychravé počasí lezoucí za lem kabátu a počítáte dny do konce zimy? Napočítejte raději k sobě dalších až pět přátel a vydejte se společně prohřát tělo do netradiční sauny v centru Jihlavy. Ideální je i varianta, že se rozhodnete užít si prostředí sauny jen ve dvou. Můžete se těšit na nikým a ničím nerušený zážitek.

Sauna, umístěná v námořním kontejneru, vám během tří hodin relaxace nabídne veškerý komfort. A přidá netradiční výhled na budovu historického sila.

Díky tomu si můžete užít i „aha moment“, pro který si na tohle místo chodí i zakladatelé této netradiční sauny. „Řeknete si, proč silo. Ale pak tady sedíte, se svými myšlenkami a najednou vám to dává smysl. Strhne vás to do vašeho světa,“ uvedla v rozhovoru pro City.cz jedna z trojice zakladatelů Sauna Kontejneru, Kateřina Bedáňová (celý rozhovor si můžete přečíst zde).

A vy si můžete skvělé pocity v Sauna Kontejneru užít také!

Dokonce zdarma - stačilo pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí ve slosování správných odpovědí.

Soutěžní otázka zněla: Kolik stojí 3 hodiny saunování v Sauna Kontejneru?

a) 1500,- Kč

b) 2000,- Kč (správná odpověď)

c) 5000,- Kč

Správnou odpověď jste si mohli ověřit na webu https://www.saunakontejner.cz/

Pro odpověď použijte formulář uvedený níže. Uzávěrka soutěže byla 31. ledna 2020 ve 20 hodin večer. 

Výhercem se stal: 

Aleš S.

Výherce o způsobu předání výhry informujeme e-mailem. 


Zažijte saunu v soukromí ve dvou nebo s partou přátel. Celý objekt kontejneru bude patřit jen vám a najdete tu přichystané vše, co si pro saunování lze...

 Benefit: Držitelé Citykarty mohou vyhrát v soutěži na City.cz pobyt v Sauna Kontejneru na 3 hodiny. Pobyt je možný maximálně pro 6 osob.

420 797 840 010



Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!