Obří trucky rozburácí pístovský tankodrom. Soutěžili jsme o pět párů vstupenek!  Jihlava
  01.10.2019

Monstrózní náklaďáky opět roztůrují motory v bývalém vojenském areálu nedaleko Jihlavy. A i vy si můžete užít podívanou, navíc zadarmo! Portál City.cz ve spolupráci s pořadatelem Mistrovství republiky v jízdě extrémním terénem uspořádal soutěž o pět párů vstupenek!

Podívaná pro nadšence do silných a velkých aut se uskuteční o víkendu 5. a 6. října. V závodech budou k vidění speciálně upravené vozy různých značek. Závodníci mají vždy za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc v daném časovém rozhraní.

Těšit se můžete na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v terénu a rozdělených do několika kategorií. (Více o akci naleznete také zde)

A podívanou si výherci užijí zadarmo - stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku a poté mít štěstí při slosování správných odpovědí. Z něj vzejde pět výherců, kteří obdrží po páru vstupenek, každá je v hodnotě 200 korun.

Soutěžní otázka zněla: 

Kolikátý závod sezóny 2019 bude ten v pístovském areálu u Jihlavy?

a) třetí

b) šestý (správná odpověď)

c) devátý

Uzávěrka soutěže byla v pátek 20. září ve 12 hodin. 

Ze správných odpovědí byli vylosováni tito výherci: 

  • Jaroslav S.
  • Renata Č.
  • Gabriela B.
  • Jana R.
  • Filip J.

Každý z výherců získává vstupenky pro dvě osoby. Výherci budou o způsobu převzetí výhry informováni e-mailem. Místo události: tankodrom, Pístov


Silvertown productions s.r.o.

Komunikace, zpravodajství, grafika, inzerce, tisk. Provozovatel portálu City.cz, věrnostního programu...