Překvapte svou lásku na Valentýna! Soutěžili jsme o romantické setkání při svíčkách s dechberoucí květinouUž se stává tradicí slavit v únoru Valentýna, svátek lásky a náklonnosti mezi partnery. Je to den, kdy si zamilovaní věnují dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou srdce, jako symbolu lásky. A také svůj čas, pouze jeden pro druhého.

Nejen k svátku zamilovaných může patřit romantické posezení a krásná květina. Kavárna posezení U Vážky nabízí jak příjemné chvíle u kávy s vůní květin v pěkném prostředí, tak také skvělé občerstvení po celý den. Vynikající dorty, poháry, sušenky, studenou kuchyni, tapas a také mnoho bezlepkových dobrot. Pořádají zde dětské oslavy a narozeninové party.

Příjemný interiér přízemí domu v Brněnské ulici, v těsné blízkosti centrálního jihlavského Masarykova náměstí, navíc dokrášluje květinářství Danubia, kde s láskou uvážou zajímavou a netradiční kytici. Zákazníkům nabízí květinové vazby pro každou příležitost, sezónní dekorace a výzdobu interiéru, ale také široký sortiment keramiky, ručně šité výrobky a dárky.

Portál City.cz spolu s kavárnou posezení U Vážky květinářstvím Danubia vyhlásil soutěž o romantické posezení při svíčkách.

Výherce mohl svého partnera překvapit pohoštěním, ke kterému patřilo: 

sýrový talíř, láhev vína z vinařství Nešpor dle vlastního výběru, sladké valentýnské překvapení s vůní květin, a slavnostní stůl doplní valentýnská květina v hodnotě 500 korun. Stačilo jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka zněla: V jaké datum se slaví Valentýn?

Správná odpověď byla: 14. února

Uzávěrka soutěže byla v pondělí 11. února o půlnoci. Výherkyní se stala Alena Tichá. Výherkyni gratulujeme a o výhře a způsobu jejího převzetí ji budeme informovat e-mailem.


Kavárna nabízí posezení u kávy, zákusky dorty, tapas, studenou kuchyni a mnoho bezlepkových a nízkosacharidových dobrot. V pracovní dny také připravují...

 Benefit: Při desáté kávě se Citykartou dezert zdarma, nebo při desátém obědovém menu dezert zdarma.

725 943 867Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!