Patří děti mladší tří let do školky či jeslí? Vyhrajte knihu, která vám napoví


 01. 03. 2021

Knihu Výchova dětí s podtitulem Měly by děti mladší 3 let navštěvovat jesle a brožuru První den ve školce může vyhrát ten, kdo odpoví na instagramu @kolibrik.energie na kombinaci otázek. A to: Jak vzpomínáte na svoje léta ve školce a O čem je projekt Energie rodiny?

Odpověď na druhou otázku najdete na webových stránkách www.energierodiny.cz. Jedná se o projekt nového komunitního dodavatele energií Kolibřík energie, který si moc dobře uvědomuje, jak důležitá role rodiny ve společnosti je, a proto se spojil se Sítí pro rodinu a vytvořil projekt Energie rodiny.

 „Současný svět je velmi dynamický, zrychlený a vyžaduje mnohdy složité hledání rovnováhy mezi pracovním, rodinným a osobním životem. Všichni chceme být šťastní, o tom nikdo nepochybuje. A právě proto je důležité posilovat hodnotu rodiny,” vyjádřila se projektová manažerka Kolibříka energie Kateřina Vašků.

Brožuru První den ve školce napsal Jeroným Klimeš, který v anotaci brožury píše: “Když mám ráno trochu času, chodím do školky hrát dětem písničky na klavír, a tak každý rok pozoruji první den dětí ve školce – plačící děti, zoufalé rodiče a znovu a znovu se opakující stejné zbytečné chyby. 

Zbytečné proto, že při troše pochopení a snahy se jich můžeme vyvarovat.” Autorem knihy Výchova dětí je Steve Biddulth, známý psycholog, který jasně ukazuje na podkladu světových výzkumů psychologů, neurovědců a pedagogů, že dávat děti do jeslí před třetím rokem věku je nevhodné. 

Kolibřík se jako inovativní dodavatel elektřiny a zemního plynu spojil s organizaci Síť pro rodinu, která se snaží o posílení hodnoty rodiny v České republice. Polovinu svého zisku věnuje Kolibřík právě této komunitě, ale zákazníci Kolibříka si mohou vybrat i z dalších společensky prospěšných komunit, které díky svému odběru elektřiny a plynu podpoří a umožní tak komunitě získat finanční profit. 

Pokud se o hodnotách v rodině chcete dozvědět více právě prostřednictvím knihy Výchova dětí nebo brožury První den ve školce, je to snadné.  Mrkněte na www.energierodiny.cz, kde se dozvíte více o projektu. 

Potom dejte lajk instagramovému profilu @kolibrik.energie a pod post se soutěží napište komentář, o čem projekt Energie rodiny je a jak vzpomínáte na svá léta strávená ve školce. 

Můžete také označit kamaráda, se kterým jste do školky chodili a společně tak zavzpomínat. Soutěž potrvá od pondělí 1.března do pondělí 8.března do dvanácti hodin. Poté Kolibřík vylosuje šťastlivce, který balíček knihy a brožury obdrží. Držíme křídla!  
Jsme jediný dodavatel energie v ČR, který je zároveň sociální firmou, tj. společností, která není orientována primárně na dosažení zisku pro majitele....

+420 530 300 333Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!