Soutěžíme o vstupné pro celou rodinu do Robinsonu, největšího zábavního parku na Vysočině


 07. 09. - 04. 10. 2021   od 07:00 do 12:00

Nebeské trampolíny, Kanónová střelnice na lodi Bounty, Lepkavé pavoučí kokony, Žravá loď piráta Johna... to je jen krátký výčet atrakcí, které se ukrývají v zábavním centru Robinson v Jihlavě. Legraci si zde užije celá rodina. Na City.cz si nejen můžete objednat vstupenky a dárkové poukazy do Robinsonu on-line, ale při troše štěstí vyhrát i vstupné pro celou rodinu!

Zůstat jako trosečník na pustém ostrově, kde se vleče čas? Tak si rozhodně nebudete připadat v největším zábavním parku na Vysočině. V jihlavském Robinsonu naopak čas utíká tak rychle, až se rozhodli ho nakoupit do zásoby a uskladnit v kavárně Budík, která je součástí tohoto velkého zábavního areálu pro celou rodinu. Ani to ale nepomohlo. 

Zkrátka, v jihlavském Robinsonu utíká čas rychleji, než by trosečník Robinson řekl Pátek. A hlavně zábavně! Tak nečekejte jako Robinson na pátky a vyrazte s dětmi užít si zábavu za každého počasí. 

Nejen juniory zabaví spousty různorodých atrakcí. Co třeba vyzkoušet Stezku přidrzlých opic? Nebo Gladiátorské zápasy v kulokleci? Není divu že si Robinson vybírá spousta dětí a jejich rodičů i jako místo pro oslavy narozenin

Vstup do Robinsonu si můžete zarezervovat on-line. Stejně tak můžete potěšit i své blízké zakoupením dárkového poukazu.  

Při troše štěstí ale budete moci vzít rodinku do Robinsonu i zadarmo! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí ve slosování správných odpovědí. 

 

Soutěžní otázka zní: Jakou rozlohu má zábavní park Robinson? 

a) 2500 m2

b) 1500 m2

c) 5000 m2

Správnou odpověď, kterou si můžete ověřit na webu Robinsonu Jihlava, napište níže pod soutěží do odpovědního formuláře. Uzávěrka soutěže je v pondělí 4. října 2021 ve 12. hodin. Poté vylosujeme ze správných odpovědí tři výherce. 

Výherci získají: 

1. cena: Voucher pro 4člennou rodinu ve všední den v celkové hodnotě 495,- Kč

2. cena: 2x voucher na vstupné na všední den pro 1 os. v celkové v hodnotě 270,- Kč

3. cena: 1x voucher na vstupné na všední den pro 1 os. v hodnotě 135,- Kč

A pokud chcete rovnou vyrazit, nebo potěšit své blízké dárkem, můžete si objednat voucher on-line přímo zde


Zapojit se do soutěže

 
 
 
 Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina, kde se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to.

727 805 227Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!