Soutěžili jsme o vstupné pro celou rodinu do Robinsonu, největšího zábavního parku na Vysočině


 07. 09. - 04. 10. 2021   od 07:00 do 12:00

Nebeské trampolíny, Kanónová střelnice na lodi Bounty, Lepkavé pavoučí kokony, Žravá loď piráta Johna... to je jen krátký výčet atrakcí, které se ukrývají v zábavním centru Robinson v Jihlavě. Legraci si zde užije celá rodina. Na City.cz jste při troše štěstí mohli vyhrát i vstupné pro celou rodinu! i Vstupenky a dárkové poukazy do Robinsonu si navíc můžete na City.cz kdykoliv objednat on-line.

Zůstat jako trosečník na pustém ostrově, kde se vleče čas? Tak si rozhodně nebudete připadat v největším zábavním parku na Vysočině. V jihlavském Robinsonu naopak čas utíká tak rychle, až se rozhodli ho nakoupit do zásoby a uskladnit v kavárně Budík, která je součástí tohoto velkého zábavního areálu pro celou rodinu. Ani to ale nepomohlo. 

Zkrátka, v jihlavském Robinsonu utíká čas rychleji, než by trosečník Robinson řekl Pátek. A hlavně zábavně! Tak nečekejte jako Robinson na pátky a vyrazte s dětmi užít si zábavu za každého počasí. 

Nejen juniory zabaví spousty různorodých atrakcí. Co třeba vyzkoušet Stezku přidrzlých opic? Nebo Gladiátorské zápasy v kulokleci? Není divu že si Robinson vybírá spousta dětí a jejich rodičů i jako místo pro oslavy narozenin

Vstup do Robinsonu si můžete zarezervovat on-line. Stejně tak můžete potěšit i své blízké zakoupením dárkového poukazu.  

Při troše štěstí ale budete moci vzít rodinku do Robinsonu i zadarmo! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí ve slosování správných odpovědí. 

 

Soutěžní otázka zněla: Jakou rozlohu má zábavní park Robinson? 

a) 2500 m2 (správná odpověď)

b) 1500 m2

c) 5000 m2

Správnou odpověď jste si mohli ověřit na webu Robinsonu JihlavaUzávěrka soutěže byla v pondělí 4. října 2021 ve 12. hodin. Poté vylosujeme ze správných odpovědí tři výherce. 

Výherci se stali a získávají: 

1. cena: Voucher pro 4člennou rodinu ve všední den v celkové hodnotě 495,- Kč získává Jan Steinbauer

2. cena: 2x voucher na vstupné na všední den pro 1 os. v celkové v hodnotě 270,- Kč získává Vlastimil Bartl

3. cena: 1x voucher na vstupné na všední den pro 1 os. v hodnotě 135,- Kč získává Dmitry Trochenko

A pokud chcete rovnou vyrazit, nebo potěšit své blízké dárkem, můžete si objednat voucher on-line přímo zde


Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina, kde se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to.

727 805 227Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!