Užijte si Osudy dobrého vojáka Švejka na hradě Roštejn! Soutěžili jsme o vstupenky
Hrad Roštejn je oblíbenou letní destinací turistů. Zpestřete si návštěvu hradu netradičním zážitkem v podání herců jihlavského Horáckého divadla! Ti přímo ve venkovních prostorách areálu hradu uvedou dramatizaci Osudů dobrého vojáka Švejka. Soutěžili jsme o pět párů vstupenek i odvoz přímo na akci!

Horácké divadlo Jihlava si na letošní léto, s ohledem na předcházející vynucenou jarní přestávku, připravilo Divadelní NE-prázdniny, neboli bohatý program představení, která se budou hrát ve venkovních prostorách. 

Jedním z titulů bude nová dramatizace Osudů dobrého vojáka Švejka, na kterou se mohou diváci těšit v okouzlující atmosféře hradu Roštejn (více o této akci si můžete přečíst zde). 

Abyste mohli být u toho, udělejte si čas v kalendáři na 18. července. Pět párů se navíc na představení podívá zadarmo! Stačil osprávně odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí ve slosování správných odpovědí. 

Soutěžní otázka zněla: 

V blízkosti kterého hradu autor Osudů dobrého vojáka Švejka, Jaroslav Hašek, žil? 

a) Roštejn

b) Lipnice (správná odpověď)

c) Karlštejn

d) Český Šternberk

Uzávěrka soutěže byla v úterý 14. července ve 20 hodin. Každý z výherců získává vstupenku pro dvě osoby na představení, hrané 18. 7. 2020, s možností autobusové dopravy z Jihlavy na místo (Svoz na místo – hrad Roštejn na představení a zpět je z Jihlavy, od vrátnice Horáckého divadla v ulici Divadelní v 18.00). 

Výherci se stali: 

  • Miloš Š. 
  • Kamil Š.
  • Jiří V. 
  • Štěpán H. 
  • Vlastimil B. 

Výherci budou o výhře obeznámeni e-mailem. Gratulujeme! 
Horácké divadlo Jihlava

Horácké divadlo Jihlava patří k nejstarším českým divadelním institucím v zemi, bylo založeno v roce...

  Benefit: Na představení, označené v programu divadla "Výhoda Citykarty", se vztahuje zvýhodněné vstupné - 30% sleva, kterou je možné uplatnit...

+420 567 161 000

Další soutěžeKde nejvíc frčí Citykarta