Vzdělávejte se moderně a kvalitně. Vyhrajte knihu K čemu samé jedničky  17. 02. 2021

Knihu K čemu samé jedničky a také tričko s logem ScioŠkoly Jihlava může vyhrát ten, kdo odpoví na instagramu @kolibrik.energie na soutěžní otázku Co přesně podporuje projekt Energie pro vzdělávání?

Odpověď najdete na webových stránkách www.energieprovzdelavani.cz. Jedná se o projekt nového komunitního dodavatele energií Kolibřík energie, který si moc dobře uvědomuje, jak důležité vzdělávání pro společnost je.

„Pro někoho samozřejmost, pro jiného je moderní vzdělávání nedosažitelný luxus. A my tuto skutečnost chceme prostřednictvím Energie pro vzdělávání změnit,” vyjádřila se projektová manažerka Kolibříka energie Kateřina Vašků. 

Autorem knihy K čemu samé jedničky je Ondřej Šteffl, zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio. Ondřej Šteffl se v knize zaměřuje na to, co by měla současná škola rozvíjet, aby žáci a studenti v dospělosti obstáli ve stále proměnlivějším světě.

Poukazuje na to, jaké metody jsou v současné škole zastaralé, a naopak nabízí, jak jinak by mohlo vyučování vypadat, a uvádí příklady ze škol, které připravují děti pro plnohodnotný život v polovině 21. století.

Uvedené texty jsou určeny hlavně rodičům a učitelům a jsou doprovázeny nejen vtipnými ilustracemi, ale i ukázkami z diskusí k jednotlivým blogům. 

Kolibřík jako inovativní dodavatel elektřiny a zemního plynu nabízí svým zákazníkům možnost výběru, kterou komunitu pouhým odběrem energií podpoří a umožní jí finanční profit. Jednou z nich je právě komunita, která se snaží o modernizaci vzdělávání v České republice. Pokud se o kvalitním a smysluplném vzdělávání chcete dozvědět více právě prostřednictvím knihy K čemu samé jedničky, je to snadné.  Mrkněte na www.energieprovzdelavani.cz, kde se dozvíte více o projektu.

Potom dejte lajk instagramovému profilu @kolibrik.energie a pod post se soutěží napište komentář, co přesně projekt Energie pro vzdělávání podporuje.

Soutěž potrvá od středy 17. února do pátku 26.února do dvanácti hodin. Poté Kolibřík vylosuje šťastlivce, kteří balíček knihy a trička obdrží. Držíme křídla! 
Jsme jediný dodavatel energie v ČR, který je zároveň sociální firmou, tj. společností, která není orientována primárně na dosažení zisku pro majitele....

+420 530 300 333


Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!