prodej elektroniky, montáže TV, satelitů, zabezpečovacích systémů

Benefit: I tady svou City kartu uplatníte. Při předložení získáte slevu 4 % na jakýkoliv nákup. Nevztahuje se na zboží v akci.


Naše společnost VIKI, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a na trhu se spotřební elektronikou tak působíme více než 26 let. V průběhu této doby, jsme rozšířili svou činnost o prodej bílé i černé techniky, mobilních telefonů, spotřebičů pro dům a zahradu, svítidel a o výrobu kuchyní a nábytku na zakázku.
Během své činnosti, jsme vybudovali vlastní síť prodejen, především v regionu Vysočiny a to v Jihlavě (3x), Havlíčkově Brodě, Pelhřimově a další pak v Třešti.

Patříme tedy k tradičním prodejcům značkové spotřební elektroniky v ČR.

Specializujeme se také na instalace, montáže satelitních a TV rozvodů, zabezpečovacích systémů. Děláme též návrhy a realizace ozvučení objektů.

Některé ze svých nebytových prostor pronajímáme a zabýváme se i developerskou čínností.

Zboží u nás pohodlně nakoupíte na našich e-shopech to jsou www.SlevyElektro.cz a www.iVIKI.cz , a to též i formou splátkového prodeje.

Rádi se s Vámi také potkáme v některé z našich kamenných prodejen. Zde si můžete výrobky prohlédnout a také Vám poskytneme odborné poradenstí, které Vám usnadní rozhodování při nakupování.