Fotbalisté Vysočiny obléknou dresy, jejichž jmenovky určí fanoušci. Pomohou charitě  10. 09. 2019

Proti Pardubicím a pro potřebné. Vysočinští fotbalisté si proti východočeskému týmu zahrají ve speciální edici dresů, na které vytvoří jmenovky fanoušci. Ti si dresy zakoupí v předprodeji do 16. září.

Jihlavské fotbalisty čeká v pátek 25. října důležité domácí utkání proti Pardubicím. Do něj totiž nastoupí ve speciálních dresech s dominantním logem Charity. Jejich prodejem chtějí pomoci potřebným, o které pečují Oblastní charity Havlíčkův Brod a Jihlava.

„Modrý dres z této limitované edice si můžete v předprodeji zakoupit, přičemž sami můžete určit, s jakou jmenovkou jihlavský fotbalista do utkání vyběhne,“ řekl Miroslav Fuks, mluvčí FC Vysočina Jihlava.

Sám fanoušek určí, který dres zakoupí a jaké ponese jméno. Na hřiště tak může vyběhnout například útočník Stanislav Klobása s oblíbeným číslem 15, ale se jmenovkou například „Tonda“. Kupujícímu, který mu tuto jmenovku dal, dres hráč po utkání osobně předá.

„Cena jedinečného dresu s libovolnou jmenovkou je 1500 korun a celá částka poputuje na konto Charity,“ dodal mluvčí.

Rezervace dresů probíhá do pondělí 16. září 2019 na telefonním čísle  607 628 868 nebo e-mailu fuks@fcvysocina.cz. Přitom platí pravidlo „kdo dříve rezervuje, ten dříve vybírá číslo“.
Autor: Lucie Pinková

V City.cz publikuji od začátku studia žurnalistiky, tedy od roku 2016. Doposud jsem nejčastěji psala o sportovních tématech, věnuji se ale i zpravodajství, převážně z Brna a Olomouce, z měst, ke kterým mám nejblíž.