Jihlavská MHD aplikace přišla s další novinkou. Lze v ní vyhledat trasu linky  22. 02. 2019

Pozitivní ohlasy sklidil dopravní podnik za vytvoření online aplikace městské hromadné dopravy. Na jejím vývoji však stále pracuje. Nově je možné jednoduše nalézt trasu celé linky či konkrétního spoje.

Chcete se dostat z jednoho konce města na druhý, spěcháte, a nevíte, která linka zrovna jede vaším směrem? V online aplikaci jihlavského dopravního podniku to teď lze snadno zjistit. V rámci jejího posledního vylepšení lze napsat do řádku číslo či označení spoje. Trasa vám pak okamžitě vyskočí.

Jihlavský přepravce také odvrací kritiku lidí, kteří by upřednostnili klasickou aplikaci na stažení do mobilního telefonu. Upozorňují totiž hlavně to, že se jim tahle online aplikace nezobrazuje na ploše.

PSALI JSME: Kdy to jede? Nová aplikace zobrazí pohyby linek jihlavské MHD

„I pro tuto webovou aplikaci lze ikonu vytvořit. Stačí napsat do prohlížeče adresu webové aplikace, v pravé horní části zmáčknout na menu prohlížeče „Přidat na plochu“. A je to,“ doplnil Jaroslav Škrobák z odboru informatiky, který se na vývoji podílí.

Oproti klasickým aplikacím je výhodou této i fakt, že je neustále aktuální. Již není třeba žádné další aktualizace dodatečně stahovat.

Aplikaci najdete na tomto odkazu.
Autor: Petr Jindra

Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!