Jihlavská polytechnika má nový "dálkový" obor, aplikovanou techniku  Jihlava
  04.09.2018

Dalším studijním a diplomatickým úspěchem se může pyšnit jihlavská Vysoká škola polytechnická. Dva roky běžící studijní program Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi lze nyní studovat i dálkově. Škola nově obdržela akreditaci na kombinované studium.

Kombinované studium, které je někdy označované jako dálkové, je populární hlavně mezi pracujícími lidmi, kteří si potřebují dodělat vzdělání k udržení pracovní pozice, případně k jejímu vylepšení. Právě pro ně nyní jihlavská vysoká škola otevřela další akreditovaný obor.

„Studijní program vznikl před dvěma lety jako odpověď na výraznou a dlouhodobou poptávku podniků působících v Kraji Vysočina. Jsme rádi, že se nyní podařilo akreditovat i kombinovanou formu studia,“ uvedl garant programu Zdeněk Horák.

Bakalářský obor Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi je zaměřen na profesně orientované vzdělání, a to jak teoretické, tak praktické.

Absolventi budou připraveni pro pozice technologů, vývojových konstruktérů, manažerů kvality či dalších odborných pozic ve strojírenství či elektrotechnice.

Škola má program akreditovaný na deset let. Přihlášky je možné podávat do konce září. Studium začne na počátku října.


Autor: Petr JindraMísto události: Tolstého 16, Jihlava


Nejoblíbenější podniky