Zákazníci touží po luxusnějším zboží, všimli si v Cityparku a přivedli nové módní značky  26. 06. 2019

Největší nákupní a zábavní centrum na Vysočině, jihlavský Citypark, své návštěvníky stále překvapuje. Do města přivedlo nové značky: své prodejní prostory v obchodním centru otevřel obchod nabízející značky jako je Guess, Calvin Klein Jeans nebo Tommy Jeans. Centrum tím následuje poptávku po kvalitním a luxusnějším zboží. Vedení centra navíc oznámilo modernizaci za sto milionů korun.

Nový obchod s luxusnějšími značkami oděvů Tommy Jeans, Guess nebo Calvin Klein otevřel ve druhé polovině června na horní nákupní pasáži. „Patří mezi nejtrendovější prodejny, jež v uplynulých 11 letech v nákupním centru otevřely. Reaguje nejen na měnící se životní styl v regionu,“ uvedla mluvčí obchodního centra Citypark Jana Vránová.

„Citypark Jihlava je na Vysočině jediným nákupním centrem a snažíme se proto, aby bylo tím, kdo do regionu přinese nové trendy. Všímáme si navíc, že zákazníci na Vysočině zvyšují své nároky a je zde patrná poptávka po luxusnějším zbožím,“ potvrdil Aleš Navrátil, manažer ve skupině CPI Property Group, která centrum vlastní.

„Co se prémiového zboží týká, otevřeli jsme již u nás v centru také prodejnu iWant, autorizovaného prodejce značky Apple,“ připomněl Navrátil.

Nové značky by podle mluvčí Vránové měly potěšit především náročnější klientelu všech věkových kategorií. „Značka Tommy Jeans, která je odnoží Tommy Hilfiger, je zaměřena především na mladé mezi 18 a 28 lety a kombinuje klasickou sportovní módu s denimem. Módní značka Guess, která spojuje lásku k americkému západu s evropským citem, je známá nejen svou kvalitou, ale i vlivem na vývoj módních stylů na celém světě. Calvin Klein Jeans je klasika mezi módními brandy, světová lifestylová značka, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu,“ vyjmenovala.

Proměna budovy za sto milionů

V letošním roce čekají jihlavský Citypark i další změny. Tou nejzásadnější je rekonstrukce budovy za sto milionů korun (o tom jsme psali zde).  

„Po jedenácti letech od otevření prochází nákupní centrum částečným refitem, který se dotkne jak kotevních obchodů, tak zázemí pro zákazníky. Ke konci roku bude mít Citypark restaurační kout, toalety, nový výtah a hlavně řadu nových nájemců. Tommy Jeans, Guess a Calvin Klein jsou první vlaštovkou přicházejících změn,“ shrnula aktuální situaci v Cityparku jeho ředitelka Eva Blažková. 
Autor: ) ( red

Další zprávy z Jihlavy a okolíKde nejvíc frčí Citykarta