Policie hledá napadeného "dukláka", šlo o odvetu za to, že točil kotel Valachů  Jihlava
  10.01.2019

Dvojí prohrou skončilo minulý týden měření sil se Vsetínem pro jihlavskou Duklu. Nejprve hokejisté podlehli valašskému klubu 2:3. Pak jeden z domácích příznivců namířil svůj mobilní telefon na fanoušky hostujícího týmu. To se ale jednomu z nich nelíbilo, a tak nejen že telefon „duklákovi“ vyrazil z ruky, ale navíc ho ještě fyzicky napadl.

Ke sportu patří i porážky. Bez nich by totiž nikoho vyhrávat nebavilo. Jenže vždy musí sportovní zápolení zůstat na místě k tomu určeném. A ne přerůst v konflikt na tribunách. Přesně tak tomu bylo na jihlavském Horáckém zimním stadionu.

Vedoucí celek prvoligové tabulky podlehl Vsetínu 2:3 a zkroušení fanoušci mířili domů. Ne však jeden z „dukláků“, jenž namířil svůj mobil na „kotel“ s hostujícími příznivci.

„Po skončení utkání měl neznámý muž na tribunu hostí namířený mobilní telefon, který mu jiný návštěvník z ruky vyrazil a ještě ho napadl. Napadený muž z místa odešel a policisté potřebují zjistit jeho totožnost. V zájmu šetření tohoto případu je důležité, aby se napadený muž přihlásil,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Napadený fanoušek mobilní telefon z betonu sebral a z místa odešel. Totožnost agresora muži zákona zjistili velmi rychle. Teď ještě hledají napadeného. Ten se může přihlásit buď na policejní služebně, případně na bezplatné tísňové lince 158.

Stejná výzva platí pro všechny případné svědky útoku či přátele napadeného, jimž se muž svěřil.Autor: Petr JindraMísto události: Tolstého 23, Jihlava


Nejoblíbenější podniky