Neseďte doma, vyrazte se Citykartou za kulturou a zážitky, vyplatí se to! 25. 11. 2019

Milujete zážitky a rádi byste si dopřáli ještě více obohacujících chvil? Péče o duši je stejně důležitá, jako o tělo a právě kultura je způsob, jak si zábavným a zajímavým způsobem rozšiřovat rozhled. A když k tomu navíc nemusíte sahat příliš hluboko do kapsy, potěší to dvojnásob.

Podzimní mlhy, plískanice a nevlídno svádí vlézt s knížkou pod peřinu a když už ven, tak někam do útulné kavárny, na horkou kávu nebo čaj. Přitom v Jihlavě se ani v šedivých dnech rozhodně nudit nemusíte. Naopak! 

Místní divadelní scéna týden co týden přináší pestré žánry, zajímavá poznání a inspiraci pak člověk může načerpat také v jihlavském Muzeu Vysočiny, nebo Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě.

Pokud se za poznáním a zábavou rozhodnete vyrazit, rozhodně se vyplatí mít u sebe Citykartu. Ta, kromě nejrůznějších benefitů, nabízí i výhodnější ceny vstupného.

Tak třeba v Horáckém divadle ušetříte z ceny každé vstupenky na vybraná představení rovných 30%. Stačí si vybrat z nabídky, označené v programu Horáckého divadla. Tak třeba v listopadu můžete vybírat z programu zde, prosinec vás čeká tady a z lednového programu můžete vybírat zde.

Se zajímavou variantou v průběhu podzimní sezony přichází také Divadlo otevřených dveří (DIOD).

V DIODu si na Citykartu nově můžete nabít kredit, ke kterému získáte bonus 20%. Kredit pak můžete čerpat v divadelním programu z produkce DIODu. 

Výhodu pro držitele Citykarty má připravenu také Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě a jihlavské Muzeum Vysočiny. Obě organizace při předložení Citykarty nabídnou druhou vstupenku k zakoupené zdarma. 

A pokud se vám zachce přece jen spíš procházky na čerstvém vzduchu, vydejte se za poznáním i zábavou do jihlavské zoo. Tam si můžete na Citykartu nabít balíček 10 vstupů a jako odměnu získáte 1 vstup navíc. 

Výběr z dalších akcí se zvýhodněným vstupným také naleznete v přehledu pozvánek na City.cz. 

Až budete mít chuť zážitky vstřebat u horké kávy, i tam si můžete užít zajímavých benefitů jihlavských kaváren i dalších podniků, které pro držitele Citykarty nabízí své výhody. Vyhledat si z nabídky dalších podniků můžete zde

Pokud ještě Citykartu nemáte, rádi vám ji vydají v kavárnách a v dalších podnicích v Jihlavě, označených jako "Výdejce". Doporučená jednorázová cena Citykarty je 50,- korun. Výhod a slev má však nepočítaně. 

Jihlava žije, vyrazte se o tom přesvědčit! 
Autor: ( red )

Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!