VIDEO: Nevíš, co chceš? Studuj na VŠP Jihlava. To chceš!
Hledáš školu s individuálním přístupem? S dlouhou praxí v zavedených firmách a stážemi v zahraničí? Se špičkově vybavenými pracovišti a odborníky, kteří vědí, co ze studia nejvíc upotřebíš v budoucí práci? Pak je pro tebe VŠPJ správná volba. Škola rovněž nabízí pohodovou rodinnou atmosféru, genia loci starobylého města a také sportovní a společenské vyžití mimo posluchárny.

A co u nás můžeš studovat? Třeba programy Aplikovaná informatika, Aplikované strojírenství, Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, které jsou pevně svázány s praxí v průmyslu. Ve škole tě čeká kyber-fyzikální továrna, nejmodernější v Česku. V téhle „virtuální“ továrně se naučíš mimo jiné simulovat různé výrobní procesy v platformě Průmysl 4.0. Součástí výuky jsou také několikaměsíční stáže v podnicích, jako jsou Bosch Diesel, Česká zbrojovka, MemBrain a další.

Pokud se rozhodneš pro obor Cestovní ruch, můžeš si už za studií vyzkoušet práci v jediné české CK, která patří škole, a mít výuku předmětů přímo spojenou s praxí. Na oboru Finance a řízení se naučíš dovednostem z marketingu, vedení týmu či podniku, daňové a účetní legislativě nebo vypracování podnikatelského záměru. Samozřejmostí je dlouhodobá praxe a možnost pobytu v zahraničí.

Obory Porodní asistentka, Všeobecná sestra a Zdravotně sociální pracovník vystihují přesně jejich názvy. Studium připravuje absolventy na práci v oblasti gynekologie a porodnictví, ošetřovatelství a pro výkon práce ve zdravotnictví i v sociálních službách. 

VŠPJ nabízí volná místa jak pro prezenční (denní) studium, tak pro zájemce o kombinované (dálkové) studium. Druhé kolo přijímacích zkoušek se uzavře pro obory Aplikovaná informatika, Aplikované strojírenství, Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, Cestovní ruch a Finance a řízení 21. července, pro obory Porodní asistentka, Všeobecná sestra a Zdravotně sociální pracovník 27. července.

 


Autor: ( red )Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!