Nevstupujte do nemocnice, pokud nemusíte, vyzývá její vedení kvůli covidu. Pacienti mohou volat na speciální linku
Nemocnice Jihlava omezila ambulantní provoz. Omezení není plošné, některé specializované poradny provoz přerušily, jiné pouze omezily. Nemocnice zřídila speciální linku, kde pacienti zjistí potřebné informace.

„Epidemiologická situace není dobrá, a kromě plánované operativy jsme omezili i péči ambulantní. Pokud můžete, konzultujte své problémy po telefonu, jedná se pouze o přechodnou dobu,“ uklidňuje ředitel Nemocnice Jihlava Lukáš Velev.

V nemocnici začala fungovat speciální linka, kam mohou pacienti volat a informovat se o ambulantním vyšetření. Aktualizované informace, které se týkají jednotlivých ambulancí, jsou i na stránkách www.nemji.cz.

Linka 567 157 443 je v provozu ve všední dny mezi 7 a 12 hodinou. Pacienti se tak mohou telefonicky dotázat a pracovnice jim sdělí aktuální možnosti podle vývoje epidemiologické situace.

 

Před týdnem už jihlavská nemocnice omezila plánovanou péči. Situace se nezlepšila, proto od tohoto týdne omezila také ambulantní péči.

Přibývá i nakaženého personálu nemocnice - k pondělnímu dni bylo ze 1300 zaměstnanců 138 pozitivních (o tom jsme psali zde). 


Autor: ( red )Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!