OBRAZEM: Vytrvalý déšť živé "stolní" fotbalisty na jihlavském náměstí nezastavil  Jihlava
  16.05.2019

I přes nepřízeň počasí se na Masarykově náměstí v Jihlavě odehrál již čtvrtý ročník „Sportujeme s VŠPJ“.  Akce Vysoké školy polytechnické Jihlava přinesla i "živý stolní fotbálek", kterého se zúčastnilo sedm týmů.

Živý fotbálek začal na jihlavském náměstí ve středu půl hodiny před polednem. Zapojilo se sedm týmů, například pracovníků krajského úřadu, jihlavského magistrátu, Integračního centra Sasov, chybět nemohl ani tým zaměstnanců VŠPJ.

"Vítězství v tomto turnaji získalo družstvo Magistrát I, následováno týmem z VŠPJ, který se ceny za druhé místo vzdal ve prospěch třetího umístěného týmu z Integračního centra Sasov. Třetí místo tak získal tým FC Vysočina," uvedla mluvčí VŠPJ Magdalena Martini.

Síly následně změřily i týmy studentů. "I přes nepřízeň počasí dorazilo osm týmů, byli mezi nimi studenti z jihlavského Gymnázia, SŠPTA-Ji nebo z Trivisu. Hlavní cenu -  permanentky na Vysočina Fest – získal tým Trivis A, druhé místo vybojovala Střední škola průmyslová, technická a automobilní a třetí místo se podařilo získat našim studentům z týmu VŠPJ B," dodala mluvčí jihlavské vysoké školy. 

Ceny vítězům turnaje předali fotbalisté z FC Vysočina Lamin Jawo, Jan Javůrek a Vojtěch Křišťál. V doprovodném programu nechyběl třeba ani Freestyle Bike, ukázky Street Workout a dvě horolezecké stěny.


Autor: ) ( red

Místo události: Masarykovo náměstí, Jihlava

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...