Prohlídka školy, expedice Kuba či ukázky 3D tisku. Polytechnika znovu otevírá své brány  Jihlava
  28.01.2019

Atraktivní program si připravila na středeční den otevřených dveří jihlavská Vysoká škola polytechnická. Krom tradiční prohlídky školy a prezentace nabízených oborů ukáže také 3D tisk, multimediální laboratoř či umožní vyzkoušet si jazykové znalosti. Chybět nebude ani soutěž o zajímavé ceny.

Vysokoškolské studium, to nejsou jen hodiny strávené ve školní lavici či nad skripty. Že může být také zábavné, to se bude snažit prezentovat jediná veřejná vysoká škola v Kraji Vysočina. Na středeční den otevřených dveří si připravila speciální program. Na své si přijde opravdu každý.

Tradiční a nejdůležitější součástí každého dne otevřených dveří je prohlídka budovy školy a prezentace nabízených oborů. To je ale běžný standard, který nabízí všichni.

Jihlavská škola se však hodlá odlišit. „Bude možné prohlédnout si školu formou hry a vyhrát zajímavé ceny. Techničtí nadšenci jistě využijí možnosti projít budovu s pomocí aplikace pro smartphone. Samozřejmě nebude chybět představení studijních oborů přímo našimi studenty, a to v 9, 10 a 12 hodin,“ popisoval mluvčí školy Tomáš Obruba.

V 11 hodin proběhne přednáška Expedice Kuba. Připraveny budou také ukázky 3D tisku či prohlídka multimediální laboratoře. „Nově je pro zájemce připravena možnost vyzkoušet si snímání a monitorování pohybu pomocí systému Qualisys,“ dodal Obruba.

Otevřeno bude i jazykové centrum British Council, kde si příchozí budou moct otestovat své jazykové dovednosti.

Brány školy se otevřou v 9 hodin. Přístupná všem bude až do 15 hodin.


Autor: Petr JindraMísto události: Tolstého 16, Jihlava


Nejoblíbenější podniky