Rušení představení, koncertů a akcí s účastí nad sto osob: Program zrušilo i Horácké divadlo  Jihlava
  11.03.2020

Ke zrušení akcí s účastí nad sto osob na základě úterního nařízení vlády v souvislosti v boji s Koronavirem, se postavili pořadatelé různě. Zatímco někteří snížili kapacity sálů na maimálně 99 osob, například Horácké divadlo v Jihlavě patří k těm, kteří na základě mimořádného opatřen vlády zrušili do odvolání veškerá představení.

Již zakoupené vstupenky je možné vyměnit za budoucí termíny nebo vrátit.

"Vzhledem k tomu, že v současné situaci nevíme, jak dlouho bude opatření platit, doporučujeme divákům výměnu odložit na pozdější dobu, vstupenky nepropadají. Zákaz veřejných akcí se dotkl také nultého ročníku Přehlídky divadelního dokumentu, který jsme připravovali na 12. – 14. 3. 2020. Vstupenky na všechna hostující představení, je možné pouze vrátit," uvedla za Horácké divadlo Jihlava Miroslava Kvíčalová z oddělení marketingu a propagace. 

Divadelní pokladna je otevřená v běžné pracovní době, telefonické spojení 567 161 014, mailové spojení prodej@hdj.cz. Vstupné je možné vracet i bezhotovostně. 

Zaměstnanci divadla pracují bez omezení, herci budou namísto zrušených představení zkoušet dvoufázově.

"O dalším postupu, ale i o dění v divadle budeme diváky informovat zejména prostřednictvím webových stránek divadla (www.hdj.cz) a sociálních sítí," dodala. 

Přehled nejbližších akcí Horáckého divadla na portálu City.cz, z nichž většina je zrušená, naleznete zde

Situace je však u pořadatelů akcí různá. Proto, i co se týče pozvánek na City.cz za zábavou, vždy si aktuální informace před plánovaným navštívením akce ověřte přímo u pořadatele, či v předprodeji vstupenek. 


Autor: ) ( redMísto události: Komenského 1359, Jihlava


Nejoblíbenější podniky