Soutěž Milujeme Jihlavu se blíží ke konci. Třicet finalistů bude vystaveno na náměstí   Jihlava
  24. 09. 2019

Soutěž s fotografiemi, které zachycují život v Jihlavě nebo na Jihlavsku příští týden skončí. Registrovaní uživatelé mají možnost do ní poslat až deset fotografií. Ze všech pak porota vybere třicet finalistů, kteří je budou vystavovat na Masarykově náměstí.

Fotografická soutěž Milujeme Jihlavu se pomalu blíží ke svému konci. Lidé mohou posílat až deset fotografií tohoto města Vysočiny do 24. září 2019 prostřednictvím webu www.milujemejihlavu.cz. Odborná komise poté vybere třicet obrázků, které budou vystavené na Masarykově náměstí v Jihlavě od 7. října do 4. listopadu. Motto letošní soutěže zní „Jihlava je krásná a lidé v ní také. Máme to tu rádi!"

„Na webu si můžete také prohlédnout stovky zaslaných fotografií s tematikou našeho města. Vyzýváme všechny dobré fotografy, jihlavské patrioty, pochlubte se se svými fotografiemi, vneste do jihlavských ulic kvalitu a originalitu," vyzval za organizátory soutěže Petr Soukop.

Ze soutěžní fotografie má podle pravidel vyzařovat vztah k Jihlavě a Jihlavsku. Hodnotit a prohlédnout si je může každý návštěvník webu Milujeme Jihlavu. Nesmí obsahovat prvky násilí, rasismu, pornografie, prvky, ohrožující mravnost, propagující drogy a podobně.
Autor: Lucie Pinková

V City.cz publikuji od začátku studia žurnalistiky, tedy od roku 2016. Doposud jsem nejčastěji psala o sportovních tématech, věnuji se ale i zpravodajství, převážně z Brna a Olomouce, z měst, ke kterým mám nejblíž.

Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!