Těžký váhy ve 4 ráno? Fitpeople má nejdelší otevírací dobu na Vysočině 26. 10. 2021

Jihlavské fitness Fitpeople Bedřichov vložilo důvěru do svých klientů a zavedlo nejdelší otevírací dobu fitka na Vysočině. Samoobslužné fitness tak lidé mohou navštívit už ve 4 ráno. Otevíračka trvá až do půlnoci, a to i ve svátky a víkendy.

"Vsadili jsme na důvěru a zavedli samoobslužné fitness, takže klienti dostanou kartu, se kterou si otevřou vstupní dveře a mohou cvičit už od čtyř rána až do půlnoci s tím, že jsme přešli kompletně na bezobslužný systém," popsal majitel konceptu fitness Fitpeople Zdeněk Štrof. 

Pokud chce člověk navštívit toto samoobslužné fitko poprvé, musí předtím zajít na pobočku Fitpeople nad obchodním centrem Billa. "Tady mu zařídíme kartu a podepíše papír, že souhlasí s podmínkami, které jsou na Bedřichově nastaveny, například že tam jsou kamery nebo že nesmí do fitka pustit nikoho dalšího a může jít cvičit," informoval majitel.

Samoobslužný je i pult, takže klient si na obrazovce zvolí, jaké chce pití či občerstvení a zaplatí ze svého účtu nebo kartou Fitpeople.

Samotného majitele Zdeňka Štrofa překvapilo, jak velký zájem je o ranní cvičení. "Původně jsme měli otevřeno od 6, ale lidé nám říkali, že by chtěli chodit cvičit dokonce i dřív a tak jsme jim vyhověli. Nonstop nejsme jen kvůli úklidu," uzavřel Zdeněk Štrof.


Autor: Dana KřížkováVyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!