VIDEO: Pio Squad rozjeli poslední mejdan v klubu Soul. Ten po 9 letech zavírá  Jihlava
  28.04.2019

Masivní klenby v přízemí jihlavského Dělnického domu v sobotu večer duněly rytmy hiphopu oblíbené jihlavské kapely Pio Squad. Ta nemohla chybět při loučení s hudebním klubem, který členové kapely spoluzakládali a jenž si za devět let fungování v Jihlavě vydobyl slušnou pověst na hudební scéně. Sobotní večer byl však posledním.

Právě členové hiphopové Pio Squad patřili k těm, kdo klub v krajském městě před lety zakládali. A tak nemohli chybět ani u posledního, rozlučkového večera klubu v přízemí jihlavského Dělnického domu.

A byli to právě Pio, kdo na pódium pozvali i své kolegy, kteří se o chod klubu starali.

„Jsem strašně dojatá. Když vás tolik vidím, kolik se přišlo rozloučit se Soulem, chci říct jenom to, že Soul fungoval díky vám, že jste tady byli pro Soul a zažili zážitky s námi,“ řekla  o sobotní noci bouřícímu publiku zaplněného klubu jedna z provozovatelů Soulu Andrea Prášková.

Pořadatelé, kteří v klubu Soul za dobu fungování klubu uspořádali stovky koncertů, však už dříve v prohlášení o konci klubu uvedli, že kultura v Jihlavě nezanikne a že se „něco dalšího“ chystá. Podle informací od Martina Hrdličky z Pio Squad nový podnik chystá kapela společně s dalšími příznivci. Více však zatím neprozradili. 

V prostorách klubu se však pod hlavičkou Soulu odehraje ještě jedna již nasmlouvaná akce - a to 1.listopadu koncert Barbory Polákové. Fanboušci, kteří si již zakoupili vstupenky, tak o hudební potěšení v Jihlavě nepřijdou. 

 

 

 

 

 

 

 Autor: ) ( redMísto události: Žižkova 1696/15, Jihlava


Nejoblíbenější podniky