VIDEO: Kamery zachytily zloděje, jak krade v Cityparku. Teď ho hledá policie  22.02.2016

Policie pátrá po zatím neznámém zloději, kterého zlákala drogerie vystavená v regálech jednoho z obchodů v jihlavském Cityparku. Zloděje, který pětkrát vynesl v bundě kosmetiku, zachytily kamery.

Policie pátrá po zloději, který si z prodejny drogerie v jihlavském Cityparku odnesl bez zaplacení kosmetiku. A to hned pětkrát. Nyní policisté zveřejnili kamerový záznam, který by jim mohl pomoci totožnost zloděje odhalit.

Během Vánoc si zloděj v Cityparku nakradl zboží skoro za sedm tisíc korun. Na Štědrý den se vydal do prodejny krást celkem třikrát, vždy zhruba hodinu po sobě. Nabral si z regálu pánskou nebo dámskou toaletní vodu, strčil ji do bundy a odešel. 

„Zboží uschoval do kapsy bundy, kterou měl na sobě oblečenou, a z prodejny bez zaplacení odešel,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

O tři dny později, v neděli 27. prosince, se do obchodu dvakrát vrátil a tentokrát si odnesl celkem osm kusů zboží. Poprvé ten den šel krást po deváté hodině dopoledne a následně ještě asi půl hodiny po poledni. Tentokrát si v kapsách kalhot a bundy odnesl věci za více než čtyři a půl tisíc korun. 

„Pachatel odcizil dámské a pánské toaletní vody, kosmetický krém, antiperspirant, balení žiletek a pěny na holení,“ upřesnila policejní mluvčí.

Policie žádá o pomoc při jeho hledání. „Žádáme občany, kteří muže na kamerových záznamech poznají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází nebo pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli další informace směřující k objasnění případu,“ dodala Kroutilová.

VIDEO: Zloděje zachytily bezpečnostní kamery a hledá ho policie. Zdroj: Policie ČR
Autor: ) ( red


Kde nejvíc frčí Citykarta